ALEKSANDRA TARAN

Koordynator działań misyjnych

Aktualnie jestem uczennicą klasy maturalnej w krakowskim liceum. Naukę staram się łączyć z aktywnością społeczną, głównie tą związaną z klimatem czy działaniami antydyskryminacyjnymi. Poza tym interesuję się szeroko pojętą polityką, kocham zwierzęta i zajmowanie się nimi, a także cieszy mnie znalezienie czasu na przeczytanie jakiejś dobrej książki.

Odpowiadam za tzw. „działania misyjne”. Moim zadaniem będzie dbanie o to, by każde przedsięwzięcie było dobrze rozplanowane oraz to, żeby każda osoba wiedziała, którą część projektu nadzoruje i wykonuje.

Ze Stowarzyszeniem zetknęłam się pierwszy raz podczas bycia koordynatorką kampanii profrekwencyjnej z ramienia samorządu mojej szkoły. Brałam potem udział w inicjatywach STW także jako wolontariuszka poznając osoby tworzące tę organizację. Działalność i założenia STW niezwykle mi się spodobały! Jednak najbardziej do dołączenia przekonał mnie zespół złożony z ambitnych, kreatywnych ludzi w moim wieku, z którymi współpraca była czymś, czego nie mogłam się doczekać!