Mikołaj Sazanov

Koordynator działań operacyjnych

Jestem Mikołaj, jestem w 3. klasie liceum i choć powinienem się więcej uczyć, to nie potrafię odciągnąć się od różnych akcji społecznych. W swoim kochanym Reju współtworzę ze wspaniałymi ludźmi samorząd, aktywnie działam także w kwestii klimatu czy urbanistyki. Kręcę filmy i mam magistra z prokrastynacji, jestem także koneserem dobrych politycznych mem pejów.

W Stowarzyszeniu będę zajmował się głównie koordynacją różnych wizualnych dziedzin Stowarzyszenia, czyli filmami, zdjęciami, postami na social mediach i takimi prostymi rzeczami. Będę dbał o to, żeby o Stowarzyszeniu było słychać i żeby nasze działania miały jak najlepszy zasięg i realizowały swoje założenie szerzenia wiedzy i świadomości obywatelskiej.

Ze Stowarzyszeniem miałem po raz pierwszy kontakt przy okazji włączenia naszego Samorządu w Reju do jednej z pierwszych akcji profrekwencyjnych Stowarzyszenia. Nie wiem nawet jak to się stało, że zacząłem bardziej angażować się w dalsze działania STW. Dziś jestem w Zarządzie i realizuję ze wspaniałymi ludźmi bardzo potrzebne projekty!