Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli to nie wystarczy, odezwij się do nas! Chętnie odpowiemy na każde pytanie :))

Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie, a my się do ciebie odezwiemy! Z uwagi na obowiązujące przepisy, żeby zostać członkiem musisz mieć również skończone 16 lat lub uzyskać pisemną zgodę rodziców i koordynatora członkostwa.

 

Stowarzyszenie zrzesza edukatorów, studentów, uczniów szkół średnich oraz aktywistów dla których istotna jest edukacja obywatelska. Dlatego jeżeli chcesz zostać członkiem to jeżeli chcesz zostać członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia powinieneś zdobyć 2 rekomendacje obecnych członków lub przedstawić nam swoją dotychczasową działalność społeczną. Zaprosimy Cię też na rozmowę o twoim udziale w działaniach stowarzyszenia.

Dołączając będziesz miał okazję rozwijać się razem z nami, biorąc udział w wielu akcjach społecznych. Poznasz nowych ludzi pełnych pasji oraz zdobędziesz doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej. Dostaniesz od nas potwierdzenie twojego członkostwa oraz zaświadczenie wolontariacie, które będą dobrze prezentować się w twoim CV. Jeżeli jesteś członkiem zwyczajnym możesz oprócz tego uzyskać uprawnienia edukatora Stowarzyszenia i podejmować pracę w tym zakresie.

Najważniejszym organem stowarzyszenia jest Walne Zebranie Członków, zbierające się raz na rok. Na co dzień naszymi działaniami zajmuje się Zespół Koordynatorów. Formalnie bieżącą działalność prowadzi Zarząd.

Wysokość składek na dany rok kalendarzowy określają zasady składek członkowskich, które znajdziesz w zakładce dokumenty. Pamiętaj, że składki to jedna z form utrzymania stowarzyszenia, ale jeżeli są one przeszkodą do twojego

page4image6609408 page4image6605248 page4image6613568 page4image6610656page4image6611488

członkostwa to mogą zostać one zmniejszone lub możesz zostać z nich zwolniony.

Skontaktuj się z nami!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie formularze 🙂

+48 790 420 258

stowarzyszenie.twojwybor@gmail.com

Formularz kontaktowy

Zajrzyj też na nasze Social media!